pranie tapicerki clean life warszawa

Materace są dzisiaj w każdym domu. Profesjonalne czyszczenie materacy, należy wykonywać tak często jak tylko to jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że przy odplamianiu materacy możliwości są najczęściej ograniczone ze względu na materiał obiciowy.

Niestety każdy z nas, użytkowników materacy, słowo „często” rozumie inaczej. A prawda jest taka, że przynajmniej raz na sześć miesięcy powinniśmy zdecydować się na profesjonalną usługę prania materaca.

Taki rzucony na łóżko, pełen plam i zabrudzeń materac, jest nie tylko mało estetyczny, ale i pełen roztoczy kurzy, które u niektórych z nas, mogą powodować alergie. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci, które często śpią z nami w jednym łóżku. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, proponujemy Wam usługi naszej firmy Clean Life – pranie materacy w Warszawie i okolicy.

Zaplamiony materac jest niehigieniczny i brzydko pachnie. Przyjemniej śpi się chyba na czymś czystym i pachnącym, prawda?

Zwierzęta domowe często dokładają swoje „trzy grosze” do zabrudzeń na naszych materacach. A zwierzęca uryna potrafi bardzo brzydko pachnieć.

✅ Pranie materacy odbywa się zawsze u klienta w domu.

✅ Usługa wykonywana jest przy pomocy profesjonalnego sprzętu piorącego KARCHER.

✅ Dzięki bezpiecznym dla zdrowia twoich najbliższych, środkom czyszczącym, przywrócą twój materac do życia.

✅ Na szczęście nasi pełni profesjonalizmu pracownicy, potrafią poradzić sobie z każdym zabrudzeniem i każdym nieprzyjemnym zapachem.

Nowe materace do najtańszych nie należą. Po co wydawać tysiące złotych na nowy materac, skoro ten stary może nam posłużyć jeszcze przez długie lata.