Mycie okien Warszawa. Mycie okien i witryn w Warszawie i okolicy.

Profesjonalne mycie okien Warszawa, mycie witryn Warszawa.

pranie tapicerki clean life warszawa
Znasz to uczucie, kiedy po raz setny przecierasz szybę swojego mieszkania, a ona wciąż pełna jest smug i zabrudzeń? Frustrujące, prawda? Lubisz myć witryny swojego sklepu lub biura balansując na drabinie? Jeśli nie, oferta naszej firmy Clean Life na pewno przypadnie Ci do gustu.

Pachnące firanki, czyste szyby bez smug sprawiają, że atmosfera w Twoim domu robi się inna, a witryna Twojego sklepu, czy biura staje się Twoją wizytówką.

Mycie okien jest naszym atutem, zaufały nam między innymi: Biblioteki Śródmieścia, Grochowa, Ambasada Finlandii, U.M .Płońsk, przedszkola, uczelnia Vistula, warszawskie licea, restauracja Boska, szkoła baristów Colours of Coffee, 99Rent, 4F, apteki ZIKOWAWEL, STIXX i wiele innych …

Odpowiedni sprzęt i doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że usługę wykonujemy sprawnie, szybko i dokładnie. Myjemy okna o dowolnym kształcie i na każdej wysokości. Stosujemy tylko profesjonalny sprzęt i certyfikowane środki myjące.

Myjemy okna, witryny i przeszklenia na terenie całej Warszawy, a także w okolicy.

Wycena naszych usług zależy od stopnia zabrudzenia, usytuowania i wielkości powierzchni. Dokładną cenę poznają Państwo po oględzinach przed rozpoczęciem pracy.

Wszystkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem OC.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Powierz swoje okna w ręce specjalistów!

mycie okien Warszawa