Pranie i czyszczenie wozkow dzieciecych Warszawa

pranie tapicerki clean life warszawa

Każdy rodzic, dbający o higienę swojego maluszka, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne dla jego zdrowia są czysty wózek dziecięcy i fotelik samochodowy. To bowiem w nich nasza pociecha będzie spędzać większość swojego dziecięcego czasu. A taki domek na kółkach, czy fotelik transportowy, potrafią się nieźle zabrudzić. Plamy z soczków, mleka, czekolady, lodów, chrupek, czy jogurtów to nie lada zmora dla wszystkich rodziców.

Wkładając dziecko do brudnego wózka, w którym od dawna „pomieszkują” tysięcy roztoczy, nie mówiąc już o samym brudzie, kurzu i plamach, nie zapewniamy mu bezpieczeństwa. A przecież ta maleńka istota to dla nas  najważniejszy człowiek na świecie.

Korzystając z usług naszej firmy Clean Life, masz pewność, że wózek Twojego maleństwa, a także fotelik samochodowy, w którym go przewozisz, nie tylko przyjemnie pachną, ale też są czyściutkie, a co najważniejsze wolne od alergenów i roztoczy kurzu.

✅ Pierzemy wózki ręcznie i maszynowo

✅ Używamy antyalergiczne środki piorące amerykańskiej marki CHEMSPEC

✅ Usuwamy różnego rodzaju plamy i zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy

✅ Schnięcia wózka po praniu w specjalnej suszarni

Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że Twój maluszek będzie mógł podróżować w higienicznym, czystym i wolnym od uczulających alergenów wózku, czy foteliku.

Z naszych usług (pranie i czyszczenie wózków i pranie fotelików dziecięcych) możesz skorzystać na terenie Warszawy i okolic.

Pierzemy wózki w naszej pralni.  Oferuemy bezpłatny transport wózków od i do klienta na terenie Warszawy.