Czyszczenie markizy Warszawa

Czyszczenie markizy Warszawa

Osłony tarasowe to nie tylko estetyczny dodatek do tego typu powierzchni, ale również praktyczny sposób obrony przed wpływem sił atmosferycznych. Wobec tego same jednak są narażone na ich działanie.
Przy wyborze tego typu rozwiązania ochronnego największą rolę odgrywa jak najdłuższe zachowanie jakości danego produktu.

Dostępne są markizy, które wykonane są z materiału samoczyszczącego. Jest on pokryty małymi włoskami, zatrzymującymi brud, aby nie przedostawał się w dalsze struktury materiału. Istota działania tego typu produktu jest proces, kiedy np. deszcz spłukuje pojawiające się zanieczyszczenia. Jeśli natomiast zakupiona przez nas markiza nie posiada tego typu właściwości, wówczas możemy bez problemu wyczyścić markizy samodzielnie.

Mycie markiz

Z niewielkimi zabrudzeniami podczas prania markizy poradzi sobie letnia woda z dodatkiem delikatnych środków piorących takich jak np. mydło bądź płyn do zmywania naczyń. Gąbka bądź bardzo miękka szczoteczka powinny efekt czyszczenia zwiększyć.

Jeśli jednak to nie wystarczy, wówczas polecamy oddanie sprawy w ręce fachowców. To oni będą znali tajniki efektywnego czyszczenia markiz i również oni uratują je przed całkowitym zniszczeniem. Dodatkowo nasza firma wyczyści okna pod markizami bez żadnych smug.

Zachęcamy Państwa do kontaktu ze specjalistami firmy Clean life. Udzielimy Państwu praktycznych wskazówek i wesprzemy w okresowa konserwację markiz w Państwa domach i lokalach usługowych.

Ile kosztuje czyszczenie markiz? Czyszczenie markiz cena

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Cena uzależniona jest od:

  • wymiarów czyszczonych markiz
  • potrzeby pracy na wysokości
  • stopnia zabrudzeń materiału

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!