Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien Zamów DARMOWĄ wycene mycia okien
Mycie okien wodą demineralizowaną Mycie elewacji wodą demineralizowaną Witryny sklepowe i galerii Oranżerii i ogrody zimowe Domy i rezydencje Szklane barierki i balustrady Paneli fotowoltaiczne i baterii słoneczne

Mycie elewacji woda demineralizowaną ze szkła, aluminium, blachy, PCV i tworzyw sztucznych

W lokalizacjach, w których dany obiekt narażony jest szczególnie na działanie kurzu, pyłów czy uciążliwych warunków atmosferycznych, konserwacja oraz dbałość o estetyczny wygląd elewacji powinny być znacznie bardziej wzmożone.

Firma Cleanlife zajmuje sie kompleksowym myciem elewacji wykonanych ze szkła, aluminium, blachy, PCV i tworzyw sztucznych. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań w budynkach o każdej wysokości – zarówno w tych niskich (nawet jednokondygnacyjnych), po te najwyższe o wysokości kilkuset metrów.

Przy obiektach o wysokości do 18 metrów stosujemy system mycia wodą zdemineralizowaną. Używamy wówczas kijów teleskopowych i specjalistycznych szczotek. W razie konieczności wprowadzamy również mycie ciśnieniowe. Nasi profesjonaliści po wstępnych oględzinach dobierają metodę i technikę czyszczenia.

Firma Cleanlife jest lokalnym liderem na rynku mycia i czyszczenia wszelkich powierzchni. Podczas wykonywania zleceń dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i osób postronnych.
Zaufały nam już dziesiątki klientów, którzy zaszczycają nas swoja lojalnością wybierając firmę Cleanlife dla kolejnych swoich zleceń.

Zachęcamy do kontaktu!