Mycie okien w mieszkaniach Warszawa

Mycie okien Warszawa. Mycie witryn Warszawa

Lokale usługowe bądź handlowe, które umiejscowione są przy ruchliwych arteriach, z racji konieczności, muszą traktować cykliczne mycie okien jako niezbędną konieczność. Jest to jedna z najbardziej potrzebnych i jednocześnie najtrudniejszych prac w zakresie utrzymania czystości, rzutującej na zewnętrzny wizerunek lokalu. Witryny sklepowe bowiem są elementem promocji oferty danego sklepu i jeśli będą one brudne, potencjalny klient podświadomie już na samym początku straci Nasza zainteresowanie ofertą firmy.

Duży nacisk na estetykę okien, kładzie się ponadto w obiektach użyteczności publicznej, ośrodkach kultury bądź placówkach oświatowych itp., a tego typu instytucje również już nam zaufały, wobec czego możemy zaprezentować Państwu listy referencyjne, w których nasi zleceniodawcy docenili profesjonalizm, rzetelność i terminowość Clean Life.

Mycie witryn Warszawa

Nasza firma ofertue Panstwu profesjonalne usługi: mycie okien Warszawa, mycie witryn sklepowych, mycie balustrad, mycie oranżerii czy ogrodów zimowych, mycie zabudowy balkonu, mycie banerów, reklam, kasetonów.

Jednym z głównych naszych założeń jest nie tylko kompleksowe doprowadzenie przeszkleń do stanu czystości, ale również zapobieganie szybkiemu zabrudzeniu ich w przyszłości. Środki konserwujące oraz antystatyczne, których używamy przyczyniają się do dłuższego utrzymania efektu.

Myjemy okna dwoma metodami:
tradycyjna ręczna metoda z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu takiego jak: ściągaczka, baranek, wysięgnik, skrobak do usuwania folii i t.p.
metoda mycia wodą demineralizowaną z wykorzystaniem kijów teleskopowych do wysokości 18 metrów, bez konieczności wykorzystania rusztowania i podnośnika.

Mycie okien jest naszym atutem, zaufały nam między innymi: Biblioteki Śródmieścia, Grochowa, Ambasada Finlandii, U.M .Płońsk, przedszkola, uczelnia Vistula, warszawskie licea, restauracja Boska, szkoła baristów Colours of Coffee, 99Rent, 4F, apteki ZIKOWAWEL, STIXX i wiele innych …

Świadczymy również takie usługi:

Odpowiedni sprzęt i doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że usługę wykonujemy sprawnie, szybko i dokładnie. Myjemy okna o dowolnym kształcie i na każdej wysokości. Stosujemy tylko profesjonalny sprzęt niemieckiej firmy UNGER i certyfikowane środki myjące firmy BUZIL.

Myjemy okna, witryny i przeszklenia na terenie całej Warszawy, a także w okolicy.

Koszt mycia okien warszawa. Nasze usługi wyceniamy w zależności od stopnia zabrudzenia, usytuowania i wielkości powierzchni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poprzedzając przedstawienie oferty oględzinami.

Dokładne oględziny oraz strategia realizacji zlecenia pozwala nam uzyskać efekty najwyższej jakości, co już niejednokrotnie spotkało się z Państwa uznaniem. Nasi stali Klienci na bieżąco angażują nas do zadań skomplikowanych i trudnych, ponieważ wiedzą, że to właśnie eksperci z firmy Clean Life sprostają narzuconym obowiązkom.

Nasze zalety:

 • profesjonalny sprzęt niemieckiej firmy UNGER;
 • certyfikowane środki myjące firmy BUZIL;
 • gwarancja na wykonaną usługę mycia okien;
 • FV na życzenie klienta;
 • gwarancja ostatecznej ceny za usługę ustalona z góry;
 • wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm;
 • mycie okien i witryn na już.
 • Mycie okien cena

 • Mycie okien Warszawa cennik

 • Mycie okien cennik

 • Mycie okien cennik Warszawa

 • Mycie okien cena Warszawa

 • Mycie okien cena za okno

Myjemy okna, witryny i przeszklenia na terenie całej Warszawy, a także w okolicy.

Ile kosztuje mycie okien? Nasze usługi wyceniamy w zależności od stopnia zabrudzenia, usytuowania i wielkości powierzchni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poprzedzając przedstawienie oferty oględzinami.

Chcesz aby Twoje okna były czyste, bez smug i zacieków dzisiaj? Skontaktuj się z nami już teraz!

Pytania i odpowiedzi

 • Jakimi metodami myjecie okna?

  Myjemy okna dwoma metodami. 1. Tradycyjna ręczna metoda z wykorzystaniem sprzętu takiego jak: ściągaczka, baranek, wysięgnik, skrobak do usuwania folii i t.p. 2. Metoda mycia wodą demineralizowaną z wykorzystaniem kijów teleskopowych do wysokości 18 metrów.

 • Czy myjecie framugi i ramy okna?

  Tak, oczywiście! Dokładnie czyścimy framugi i myjemy ramy.

 • Gdzie można zwrócić się po wycenę i ile to kosztuje?

  Wcena usługi jest oczywiście darmowa. Zamów darmową wycenę!

 • Od czego zależy cena mycia okien?

  Cena mycia okien zależy od objętości oferowanej usługi, wielkości powierzchni i od stopnia zabrudzenia. Im prostsze w umyciu okno lub witryna, tym koszt mycia będzie mniejszy.

 • Czy myjecie witryny sklepowe w galeriach handlowych?

  Tak, myjemy witryny sklepowe w galeriach handlowych na terenie całej Warszawy, a także w okolicy.