Czyszczenie mebli skórzanych połączone z ich konserwacją. Pranie mebli skorzanych. Profesjonalne czyszczenie kanapy skórzanej Warszawa

Czyszczenie Mebli Skórzanych WarszawaSkórzane obicie mebli, zawsze dodaje im galanterii i czyni bardziej stylowymi, niż chociażby obicie z tapicerką materiałową. Jednocześnie tego typu wyposażenie, dodaje elegancji i jest coraz bardziej popularne wśród osób, które chcą nadać wytworny charakter swoim wnętrzom. Tenże rodzaj mebli jest popularny nie tylko w mieszkaniach, ale przede wszystkim w biurach, gdzie liczy się prezencja i pozytywne wrażenie, jakie bez wątpienia tworzy tego typu umeblowanie powierzchni użytkowej.

Kluczowym czynnikiem w osiągnięciu takiego efektu, jest przede wszystkim czyszczenie mebli skórzanych oraz dbałość o skóropodobną impregnację. Jedynie wówczas można cieszyć się nienagannym stanem i prezencją mebli salonowych opatrzonych w taki właśnie rodzaj tapicerki. Nie jest to niestety łatwe, ponieważ pielęgnacja i konserwacja tego typu materiału wymaga nie tylko specjalistycznych środków, ale również profesjonalnej wiedzy. Nasza firma wykorzystuje wszystkie te elementy w swojej pracy, aby dokonać skutecznej renowacji oraz zabezpieczyć na długi czas, Państwa skórzane meble!

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne środki, które przywracają tego typu tapicerce blask i dawną świetność. Stosowane przez nas detergenty są całkowicie pozbawione jakiegokolwiek rodzaju odplamiaczy bądź rozpuszczalników.

Są to wysoce toksyczne i niekorzystne środki zarówno dla skóry naturalnej jak i dla syntetycznej tkaniny tego typu. Właściciele mebli z taką tapicerką, którzy nie posiadają fachowej wiedzy na temat ich pielęgnacji, często ulegają marketingowym namowom dystrybutorów detergentów, które mają zdziałać cuda podczas odświeżania skórzanych tapicerek. Nierzadko niestety efekt jest całkowicie odwrotny i wówczas obicie nadaje się już tylko do utylizacji. Nieumiejętna pielęgnacja może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego.

Nasza firma oferuje kompleksową usługę czyszczenia mebli skórzanych oraz ich pielęgnacji, na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Dbamy o Państwa meble jak również doradzamy w kwestii najskuteczniejszej ich konserwacji, której kluczowym elementem jest systematyczność działań i stałe monitorowanie ewentualnych ubytków, którym w odpowiednim momencie można zapobiec. Odświeżanie to proces konieczny w co najmniej 12-tomiesięcznym odstępie czasowym, natomiast impregnację przeprowadźmy nie rzadziej niż raz na 3 miesiące.

Nasze usługi: czyszczenie kanapy skórzanej, czyszczenie fotela skórzanego, czyszczenie krzesła skórzanego, czyszczenie narożnika skórzanego, czyszczenie wersalki skórzanej.

Nowe meble, które są dostarczane do salonów, nierzadko naraża się na transport w różnych warunkach atmosferycznych. Oczywiście dystrybutorzy dokładają wszelkich starań, aby przewóz nie pogorszył jakości tapicerki, jednak nie zawsze ma na to całkowity wpływ. Wobec tego faktu, impregnacja musi nastąpić niezwłocznie po zakupieniu mebla. Dzięki takiemu zabiegowi, przyszłe zabrudzenia będą miały mniejszy wpływ na ogólną jakość skórzanego pokrycia.

Zawsze jednak proponujemy swoje usługi w zakresie bezpośredniej pielęgnacji skóry. Składa się na tę czynność kilka etapów, które gwarantują skuteczność oraz trwałość. Nasi specjaliści po dokonaniu szczegółowych oględzin, dokonują czyszczenia podstawowego oraz zasadniczego tapicerki, po czym należy odplamić materiał, a następnie następuje jego konserwacja tj. zmiękczanie materiału za pośrednictwem substancji dedykowanych, które jednocześnie uelastyczniają go.

Następnym krokiem opcjonalnym jest impregnacja, czyli nanoszenie powłoki ochronnej, za pośrednictwem specjalistycznej substancji. Dzięki temu, skóra jest odpowiednio zabezpieczona i nie wysusza się, minimalizując ryzyko przetarć. Każda z tych czynności ma za zadanie pielęgnować i zabezpieczać mebel przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym działanie promieni UV. Bez tych zabiegów skóra szybciej się zużyje.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wówczas, gdy konieczna jest interwencja w sprawie czyszczenia mebli skórzanych w Warszawie i okolicach. Oczyszczamy, konserwujemy i impregnujemy tapicerki cennych elementów wyposażenia, w taki sposób, aby nie musieli się Państwo z nimi szybciej rozstawać.

Swoje usługi realizujemy w czasie i w trybie dogodnym dla naszych Klientów. Działamy profesjonalnie i szybko tak, aby nie zakłócać czasu domowników bądź pracowników podczas naszej pracy. Oferujemy usługę czyszczenia mebli skórzanych w Warszawie i w okolicach, z dojazdem do klienta. Z nami Państwa meble, długo pozostaną piękne i zadbane!