Zapytaj o wycenę
SZUKASZ PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ? | zamów i sprawdź jakie to proste

Czyszczenie parowe kanapy Warszawa

Czyszczenie parowe kanapy

Najskuteczniejszym i względnie najmniej inwazyjnym sposobem prania kanapy jest czyszczenie parowe, które kierowane jest bezpośrednio na miejsce zanieczyszczone.

Czyszczenie parowe kanapy, zarówno tej w naszych domach, biurach czy pojazdach jest bezpieczne dla ich użytkowników oraz zwiększa ogólny komfort. Para wodna neutralizuje nieprzyjemne zapachy, które generuje np. dym papierosowy. To właśnie substancje smoliste, które są jego głównym składnikiem osadzają sie na materiałach wszelkiego rodzaju i tworzą po krótkim czasie gryzącą w gardło, niekomfortową dla naszych nozdrzy aurę. Nie każdy jest w stanie dłużej spędzić czas w pomieszczeniu wypełnionym nieprzyjemnym zapachem tego typu.

Parowe czyszczenie tapicerki

Czyszczenie parowe tapicerek meblowych, dywanów bądź innych tego typu powierzchni stanowi przede wszystkim zdrowy i ekologiczny sposób prania. Para wodna, która jest w tej sytuacji największym naszym sprzymierzeńcem wnika głęboko w zanieczyszczenie rozmiękczając je. Dzięki temu procesowi możemy „ożywić” nawet te starsze plamy, które zdążyły się już utrwalić na tapicerce naszego mebla. Wówczas usunięcie ich o wiele łatwiejsze.

Oprócz czyszczenia para wodna również niszczy chorobotwórcze bakterie, zarodniki, grzyby i roztocza, których przecież jest wokół nas pełno, a dla alergików są prawdziwą zmorą. Drobnoustroje giną pod wpływem wysokiej temperatury.

Czyszczenie tapicerki parą wodną

Firma Clean life realizuje usługi prania mebli tapicerowanych głównie przy wykorzystaniu pary wodnej. Przy takim rozwiązaniu nie występuje niekorzystne dla zdrowia parowanie resztek substancji chemicznych wykorzystywanych przy walce z zanieczyszczeniami. Sama para niweluje resztki tych środków. Specjalistyczny sprzęt firmy Karcher przeznaczony do prania tapicerek na wszelkich powierzchniach zwiększa naszą skuteczność i szybkość działania.

Dlatego właśnie para wodna jest niezastąpionym środkiem czyszczącym nie tylko podczas prania tapicerek z zabrudzeń, ale również podczas okresowych działań czyszcząco-konserwujących.
Firma Clean life nie tylko przeprowadzi w Państwa domach, biurach czy pojazdach kompleksowe pranie powierzchni tapicerowanych, ale również poinstruujemy Państwa w zakresie umiejętnego dbania o meble i inne elementy pokryte materiałem. Zapraszamy do kontaktu!

WYŚLIJ FOTO

Prześlij zdjęcie mebla Już Teraz, a my podamy dokładny koszt prania!

Napisz do mnie na Messenger Napisz do mnie na Whatsapp Napisz do mnie na Telegram

ZAMÓW PRANIE
z gwarancją jakośći na wykonaną usługę!

Najwyższa jakość prania tapicerki

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

Wyceny prania dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć mebla MMS pod numer +48 53 58 57 000, Whatsapp, Messenger, Viber lub @.