Zapytaj o wycenę
SZUKASZ PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ? | zamów i sprawdź jakie to proste

impregnacja tapicerki

Regularne czyszczenie tkanin jest niezbędne, aby utrzymać ich estetyczny wygląd i przedłużyć trwałość. Jednak jeszcze bardziej skutecznym sposobem na zapewnienie dłuższej funkcjonalności wszelkich obić, jest ich impregnacja. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku tych obić, które są używane dosyć często, jak na przykład tapicerki foteli samochodowych. Tutaj materiał jest narażony nie tylko na zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji, ale także na szczególne zabrudzenia cieczą bądź innymi produktami spożywczymi. Dochodzi tutaj również wpływ warunków atmosferycznych, na których działanie tapicerka pojazdów jest szczególnie narażona.

Impregnacja tapicerki samochodowej

Oferujemy kompleksowe usługi, które zabezpieczają tapicerki wykonane z rozmaitego materiału, zarówno przed szkodliwym działaniem wilgoci, pleśni, ognia i innych czynników jak na przykład odchodów owadów, wpływających niekorzystnie na jakość tkanin.

Impregnacja tapicerki odbywa się przy użyciu innowacyjnych preparatów tworzących trwałą powłokę hydrofobową i jest to pierwszy krok do przedłużenia funkcjonalności każdego rodzaju tekstyliów. Impregnat, jest aktywny do 9 miesięcy. Zastosowanie takiego zabezpieczenia w możliwie jak najszybszym czasie od rozpoczęcia eksploatacji materiału, gwarantuje jego dłuższą żywotność. Substancje, które stosujemy, w żaden sposób nie są szkodliwe dla użytkowników, jak również nie pozostają np. na odzieży osób, które korzystają z mebla z impregnowanym obiciem.

Impregnacja tapicerki materiałowej

Cały proces takiego zabezpieczenia jest szybki i przeprowadzony przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy jednocześnie służą radą, w zakresie najbardziej korzystnego sposobu użytkowania danego materiału. Szczegółowy instruktaż jest bezcenną wskazówką dla zabezpieczenia tapicerki impregnowanej.

Jakość oraz koszt naszych usług, są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Świadczą o tym referencje, zarówno od firm prywatnych jak i od instytucji publicznych, dla których mieliśmy przyjemność pracować oraz fakt, iż nasi Klienci do nas wracają, nie tylko po radę, ale również po fachową pomoc.

Jesteśmy firmą, która indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, szanuje Państwa czas oraz pieniądze. Wykonujemy nasze usługi w dogodnym terminie dla Klienta, staramy się to zrobić jak najszybciej z zachowaniem najwyższego standardu świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Impregnacja tapicerki samochodowej cena

Zabezpieczamy: kanapy, siedziska, narożniki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, foteliki samochodowe, dywany, wycieraczki przemysłowe.

WYŚLIJ FOTO

Prześlij zdjęcie mebla Już Teraz, a my podamy dokładny koszt prania!

Napisz do mnie na Messenger Napisz do mnie na Whatsapp Napisz do mnie na Telegram

ZAMÓW PRANIE
z gwarancją jakośći na wykonaną usługę!

Najwyższa jakość prania tapicerki

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

Wyceny prania dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć mebla MMS pod numer +48 53 58 57 000, Whatsapp, Messenger, Viber lub @.