Pranie sofyKażdy rodzaj sofy, w przypadku pobrudzenia, stanowi bardzo duże wyzwanie, nawet dla osób, które miały do czynienia nie raz, z takim właśnie meblem. Różne są też rodzaje tapicerek, a przede wszystkim zabrudzenia pochodzić mogą z rozmaitych źródeł.

Sofa to mebel, który nie należy do najtańszych na rynku. Inwestycja w taki element wyposażenia salonu, jest z założenia długoterminowa. Dlatego także, właściciel nie rozważa w pierwszej kolejności pozbycia się go, gdy ten ulegnie zanieczyszczeniu.

Niezbyt estetyczny wygląd sofy, nie musi przecież stanowić konieczności jej wymiany, w większości przypadków wystarczy przeprowadzić czyszczenie materiału za pomocą profesjonalnych technik oraz środków. Pranie sofy, a szczególnie jej tapicerki wymaga od nas szczególnej ostrożności i doświadczenia.

W swojej pracy używamy wyłącznie najwyższej jakości sprzętu i środków chemicznych, które są bezpieczne zarówno dla tapicerki, jak i dla zdrowia użytkowników mebla. Czyszczenie sofy z drobnych zabrudzeń jest równie efektywne, co kompleksowe pranie.

Zaufało nam już wielu klientów, których przekonały referencje, korzystna cena, indywidualne podejście do każdego Klienta, tempo wykonania usługi i przede wszystkim, jej wysoce zadowalający efekt!