Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Warszawie. Najwyższa jakość w przystępnej cenie! Czyszczenie Kanap Pranie Narożników.

Pranie tapicerki meblowej warszawaKurz, brud, sierść zwierząt domowych, różnego rodzaju plamy i zabrudzenia – to wszystko możemy znaleźć na meblach tapicerowanych, które są  dodatkowo siedliskiem roztoczy i innych alergenów.

Łóżka, sofy, kanapy, narożniki, fotele i krzesła to popularne elementy wyposażenia gospodarstwa domowego. Wszystkie te materiały, po pewnym czasie ulegają zanieczyszczeniom, z którymi nie radzą sobie domowe metody i wówczas przychodzi pora na nas!

Firma Clean Life dysponuje profesjonalnym, niezawodnym sprzętem niemieckiej marki KARCHER. Po praniu od razu widoczne są efekty ‘gołym okiem’. Państwa mebel będzie czysty, odświeżony i bez jakichkolwiek zacieków.

Nasz szeroki zestaw certyfikowanychantyalergicznych środków czyszczących amerykańskiej marki CHEMPSEC, skutecznie poradzi sobie z zanieczyszczeniem każdego rodzaju tapicerki.

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne odplamiacze które niwelują trudne zaplamienia takie jak: kawa, herbata, wino, marker, długopis…

Dokładamy wszelkich starań aby usunąć wszystkie plamy, jednak wynik zależy bezpośrednio od wielu czynników takich jak rodzaj tkaniny oraz wcześniejszej konserwacji i eksploatacji mebla.

Zdecydowanie odradzamy samodzielne próby usuwania plam gdyż może to spowodować uszkodzenie struktury tkaniny.

Nasze zalety:

  • niezawodny niemiecki sprzęt znanej marki Karcher;
  • amerykańska, antyalergiczna chemia i odplamiacze marki Chemspec;
  • gwarancja na wykonaną usługę;
  • FV na życzenie klienta;
  • gwarancja ostatecznej ceny za usługę ustalona z góry;
  • wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm;
  • pranie na już.

Pracujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Wyceniamy indywidualnie każdą usługę, w zależności od rozmiaru mebla i stopnia jego zabrudzenia. Szanując Państwa czas, zawsze dostosowujemy się do preferowanej przez Klienta pory wykonania usługi.

Mają Państwo ponadto prawo zgłosić swoje uwagi w ciągu 48h od ukończenia usługi, reagujemy natychmiast! Właśnie dlatego, zarówno firmy jak i indywidualni Klienci, obdarzają nas zaufaniem, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Aby uzyskać konkretną cenę za usługę, wystarczy przesłać zdjęcie mebla do naszego managera.

POZBĄDŹ SIĘ PLAM I NIEPRZYJEMNEGO ZAPACHU JUŻ W 1 GODZINĘ