Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Warszawie. Najwyższa jakość w przystępnej cenie! Czyszczenie Kanap Pranie Narożników.

Pranie tapicerki meblowej warszawa
Kurz, brud, sierść zwierząt domowych, różnego rodzaju plamy i zabrudzenia – to wszystko możemy znaleźć na meblach tapicerowanych, które są  dodatkowo siedliskiem roztoczy i innych alergenów.

Łóżka, sofykanapy, narożniki, fotele i krzesła to popularne elementy wyposażenia gospodarstwa domowego. Najczęściej spotykane obicia tapicerskie to tkaniny szenilowe, welurowe lub popularna alcantara. Wszystkie te materiały, po pewnym czasie ulegają zanieczyszczeniom, z którymi nie radzą sobie domowe metody i wówczas przychodzi pora na nas! Nasz szeroki zestaw certyfikowanych, antyalergicznych środków czyszczących amerykańskiej marki CHEMPSEC, skutecznie poradzi sobie z zanieczyszczeniem każdego rodzaju tapicerki.

Firma Clean Life dysponuje profesjonalnym sprzętem KARCHER dla prania tapicerki meblowej, a skuteczność i korzystne ceny oferowanych przez nas usług, zostały docenione przez szerokie grono naszych stałych klientów.

Pracujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Wyceniamy indywidualnie każdą usługę, w zależności od rozmiaru mebla i stopnia jego zabrudzenia. Szanując Państwa czas, zawsze dostosowujemy się do preferowanej przez Klienta pory wykonania usługi.

Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę, wszystkim naszym Klientom!

Mają Państwo ponadto prawo zgłosić swoje uwagi w ciągu 48h od ukończenia usługi, reagujemy natychmiast! Właśnie dlatego, zarówno firmy jak i indywidualni Klienci, obdarzają nas zaufaniem, z czego jesteśmy niezwykle dumni!