Pranie Foteli WarszawaFotele, w naszym domu, mogą być pokryte materiałem różnego rodzaju. Może być to tapicerka materiałowa, skórzana bądź skóropodobna. Wszystkie wymienione pokrycia, wymagają odrębnej diagnostyki zanieczyszczenia oraz całkowicie innego schematu postępowania. Podczas kiedy tworzywo skóropodobne trzeba w pierwszej kolejności odtłuścić, z kolei welur musi być dokładnie odkurzony i wówczas, po wykonaniu niniejszych czynności można przystąpić do czynności mającej na celu gruntowne oczyszczenie i odświeżenie mebla.

Nasze działania, na każdym etapie realizacji usługi prania foteli, są dokładne, dostosowane do rodzaju materiału i przede wszystkim skuteczne. Równie specjalistyczne techniki stosujemy przy oczyszczaniu foteli z drobniejszych zabrudzeń.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem KARCHER, który jest pogromcą wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a środki chemiczne jakie stosujemy, są certyfikowanymi wyrobami firmy CHEMPSEC.

Nasi pracownicy, to wyszkoleni profesjonaliści , którzy zadbają o to, aby rozwiązać problemy brudnych foteli w Państwa domu, a także zabezpieczą je przed ponownym, szybkim zanieczyszczeniem. W krótkim czasie i w bardzo korzystnej cenie, doprowadzamy tapicerkę każdego fotela do stanu świetności i nieskazitelnej czystości.