Zapytaj o wycenę
SZUKASZ PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ? | zamów i sprawdź jakie to proste

Pranie dywanów z odbiorem od klienta warszawa

Dywan to nie tylko ozdoba naszego domu i komfort dla naszych bosych stóp – to także ogromny filtr powietrza. Zadbaj więc o siebie i swoich najbliższych, a tym samym o komfort, higienę i jakość oddychania za jednym razem.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie to nasz największy atut.

Dywany i wykładziny to zbieracze kurzu i brudu, dlatego tak ważne jest ich regularne czyszczenie „na sucho”, jak i „na mokro”.

Wysoki poziom fachowej wiedzy, profesjonalizm oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie, to podstawowe atuty firmy Clean Life w zakresie prania wykładzin i dywanów. Stosowane przez nas środki chemiczne są profesjonalne, dedykowane konkretnemu rodzajowi czynności, bezzapachowe, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Nasza firma gwarantuje najwyższy poziom i profesjonalizm usług z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu masz pewność, że Twój dywan lub wykładzina są czyste, pozbawione zapachów i przebarwień.

Pranie dywanów Warszawa

Nasze usługi: pranie dywanówz odbiorem Warszawa, pranie wykładzin Warszawa.

Personalizujemy każde zlecenie, dzięki czemu dobieramy środki, technikę czyszczenia oraz przebieg prania do indywidualnych potrzeb i wymagań naszego Klienta. Tylko takie podejście zapewnia wykonanie usług najwyższej jakości, ponieważ pozwala nam udzielić niezbędnej gwarancji klientowi i wówczas mamy pewność, że nie tylko powrócą Państwo do nas, ale również polecą innym.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy z należytą starannością. Charakteryzuje nas przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Aby realizacja naszej pracy przebiegała sprawnie, w przypadku usługi prania dywanów i wykładzin, stosujemy następującą procedurę:

1. Obejrzenie dywanu – Obejrzenie dywanu przez naszego pracownika.

2. Trzepanie mechaniczne – Trzepanie mechaniczne z prędkością 40 tys. wibracji na minutę i odkurzanie dywanu, czyli usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych takich jak piach, kurz, włosy itp.

3. Wstępny natrysk – Wstępny natrysk oraz wtarcie bezpiecznego silnego środka rozpuszczającego brud za pomocą maszyn walcowych lub tarczowych.

4. Pranie – Pranie dywanu jest dogłębnie i dwustronnie. Dzięki działaniu mechanicznemu następuje efektywne czyszczenie nawet starych i zaschniętych zabrudzeń.

5. Płukanie – Faza dwustronnego płukania dywanu dużą ilością bieżącej wody. Gwarantuje to dokładne wypłukanie dywanu ze środka piorącego, substancji uczulających oraz wszelkich alergenów.

6. Wirowanie – Wirowanie dywanu za pomocą specjalnej wirówki dywanowej, w której usuwane jest 95% wody i resztki chemii. Wirówka zapobiega przebarwieniu frędzli i deformacji dywanu podczas suszenia oraz pomaga w podniesieniu i rozbiciu runa po praniu.

7. Suszenie – Suszenie odwirowanego dywanu w specjalnej suszarni – czas schnięcia do 12 godzin, a w przypadku dywanów wełnianych nie dłużej niż 24 godziny.

8. Końcowa ocena – Ocena końcowa wraz z odkurzaniem i zaczesywaniem runa. Czysty, pachnący i suchy dywan pakowany jest w rękaw ochrony i przygotowany do wydania.

Obsługujemy całą Warszawę i okolice, gdyż zapewniamy bezpłatny transport dywanu od i do klienta.

Profesjonalne środki chemiczne są bezzapachowe, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.

  • Pranie dywanów Warszawa cena

CENA DLA OSÓB PRYWATNYCH

MIEJSCE WYKONANIA USŁUGI

Usługę wykonujemy w domu Klienta, biurach oraz lokalach usługowych na terenie Warszawy.
MIEJSCE WYKONANIA USŁUGI:

Warszawa Białołęka, Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów, Warszawa Rembertów, Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Wilanów, Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, Warszawa Targówek, Warszawa Wilanów, Warszawa Żoliborz, Warszawa Tarchomin, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ursus, Warszawa Ursynów, Warszawa Wawer, Warszawa Włochy, Warszawa Wesoła, Pruszków

Pranie dywanów, wykładzin u klienta od 20 zł za m²
Pranie dywanu w naszej pralni z odbiorem od klienta 30 zł za m²
Neutralizacja przykrych zapachów 5 zł za m²
Dojazd na terenie Warszawy gratis! Minimalna kwota usługi prania w pralni 150 zł.

WYŚLIJ FOTO

Prześlij zdjęcie mebla Już Teraz, a my podamy dokładny koszt prania!

Napisz do mnie na Messenger Napisz do mnie na Whatsapp Napisz do mnie na Telegram

ZAMÓW PRANIE
z gwarancją jakośći na wykonaną usługę!

Najwyższa jakość prania tapicerki

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

Wyceny prania dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć mebla MMS pod numer +48 53 58 57 000, Whatsapp, Messenger, Viber lub @.