pranie tapicerki clean life warszawa

Profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin – każdego gatunku i wszelkiego rodzaju.

Dywan to nie tylko ozdoba naszego domu i komfort dla naszych bosych stóp – to także ogromny filtr powietrza. Zadbaj więc o siebie i swoich najbliższych, a tym samym o komfort, higienę i jakość oddychania za jednym razem.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie to nasz największy atut.

Dywany i wykładziny to zbieracze kurzu i brudu, dlatego tak ważne jest ich regularne czyszczenie „na sucho”, jak i „na mokro”.

Nasza firma sprzątająca Clean Life gwarantuje najwyższy poziom i profesjonalizm usług z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu masz pewność, że Twój dywan lub wykładzina są czyste, pozbawione zapachów i przebarwień.

Nasze usługi: pranie dywanów i wykładzin z odbiorem u klienta oferujemy w Warszawie i okolicy.

Technologia prania dywanów:

1. Obejrzenie dywanu – Obejrzenie dywanu przez naszego pracownika.

2. Trzepanie mechaniczne – Trzepanie mechaniczne z prędkością 40 tys. wibracji na minutę i odkurzanie dywanu, czyli usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych takich jak piach, kurz, włosy itp.

3. Wstępny natrysk – Wstępny natrysk oraz wtarcie bezpiecznego silnego środka rozpuszczającego brud za pomocą maszyn walcowych lub tarczowych.

4. Pranie – Dywan prany jest dogłębnie i dwustronnie. Dzięki działaniu mechanicznemu następuje efektywne czyszczenie nawet starych i zaschniętych zabrudzeń.

5. Płukanie – Faza dwustronnego płukania dywanu dużą ilością bieżącej wody. Gwarantuje to dokładne wypłukanie dywanu ze środka piorącego, substancji uczulających oraz wszelkich alergenów.

6. Wirowanie – Wirowanie dywanu za pomocą specjalnej wirówki dywanowej, w której usuwane jest 95% wody i resztki chemii. Wirówka zapobiega przebarwieniu frędzli i deformacji dywanu podczas suszenia oraz pomaga w podniesieniu i rozbiciu runa po praniu.

7. Suszenie – Suszenie odwirowanego dywanu w specjalnej suszarni – czas schnięcia do 12 godzin, a w przypadku dywanów wełnianych nie dłużej niż 24 godziny.

8. Końcowa ocena – Ocena końcowa wraz z odkurzaniem i zaczesywaniem runa. Czysty, pachnący i suchy dywan pakowany jest w rękaw ochrony i przygotowany do wydania.

Obsługujemy całą Warszawę i okolice, gdyż zapewniamy bezpłatny transport dywanu od i do klienta.

Profesjonalne środki chemiczne są bezzapachowe, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.