Zapytaj o wycenę
SZUKASZ PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ? | zamów i sprawdź jakie to proste

Czyszczenie carabu Warszawa

Czyszczenie carabu Warszawa

Tkanina Carabu, to materiał tapicerski, którego wysoka estetyka stanowi jednocześnie duże wyzwanie, w przypadku czyszczenia zabrudzeń, jakie się na nim znajdą. Dlatego właśnie ten rodzaj materiału nie jest ulubionym, jeśli chodzi o opinie film czyszczących. Nierównomierna powierzchnia i potrzeba ciągłej konwersacji, w trakcie codziennego użycia, sprawiają, że materiał jest bardzo wymagający w eksploatacji, a pranie Carabu domowymi sposobami, może się skończyć niepowodzeniem.

Producenci przekonują swoich klientów, że Carabu to całkowicie plamoodporny materiał, a pokrycie włókien teflonem tylko potęguje ten efekt. Atrakcyjność tej tkaniny zwiększa przekonanie, że meble pokryte takim poszyciem można przemywać wyłącznie za pomocą wody bez żadnych innych dodatków.

W rzeczywistości nie jest wcale tak łatwo dbać o czystość Carabu. Po 2-3 latach bowiem kwalifikują się do wymiany. Zwłaszcza jeśli są stale narażone na zanieczyszczenia np. ze strony małych dzieci czy zwierząt domowych. Większość problemów rzeczywiście może rozwiązać woda bądź wilgotne chusteczki, jednak gromadzący sie pomiędzy niewielkimi włóknami kurz jest idealnym siedliskiem dla bakterii i roztoczy. Dla alergików może to wiązać się z wieloma problemami.

Czyszczenie tkaniny Carabu

Ponieważ jednak nie każdy znajduje czas na regularne dbanie o niego, również i nagłe zanieczyszczenie sprawia ogromną trudność i wymaga ingerencji specjalistów.

Pranie tkaniny Carabu wymaga dużych umiejętności, doświadczenia, a także ogromnej wiedzy, którymi możemy się poszczycić. Nasz zespół, to specjaliści również w zakresie usuwania zanieczyszczeń z tapicerki Carabu. Ogromna skuteczność, nawet przy dość uporczywych zabrudzeniach oraz pomysłowość podczas ich usuwania, to nasze atuty, które wiele razy zostały docenione przez naszych Klientów.

Czyszczenie tapicerki Carabu

Systematyczne oczyszczanie oraz konserwacja tego typu tapicerki chroni ją przed nadmierna eksploatacją. Okresowe przemywanie materiału mokrymi chusteczkami dla dzieci może znacznie zniwelować proces jej zanieczyszczania.

Nasi klienci ufają ekspertom z Clean life i bardzo chętnie wzywają nas co kilka miesięcy, abyśmy zadbali o ich ulubiony mebel. Przekonaj się, że jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł Cieszyc się swoją kanapą bądź narożnikiem dłużej.

Carabu czyszczenie odkurzaczem piorącym

Firma Clean life również oferuje swoje wsparcie w zakresie dbania o meble pokryte Carabu. Posiadamy nie tylko wiedzę niezbędna do prawidłowej konserwacji tkaniny, ale przede wszystkim sprzęt oraz najdelikatniejsze, ale najbardziej skuteczne środki czystości.

Pracujemy przy pomocy najlepszego sprzętu marki KARCHER oraz najskuteczniejszych, certyfikowanych środków czyszczących firmy CHEMPSEC. Ten zestaw, w połączeniu z naszą profesjonalną pracą, gwarantuje powrót do nas każdego Klienta!

Pranie carabu cena

Pranie kanapy od 180 zł
Pranie narożnika od 220 zł
Pranie wersalki nierozkładanej od 150 zł
Pranie fotela 80 zł
Pranie krzesła 15-20 zł

Pytania i odpowiedzi

 • Jaka metoda czyszczenia tapicerki carabu?

  Działamy w oparciu metodę natryskowo-ssącą, czyli tzw. ekstrakcyjną z wykorzystaniem odkurzacza piorącego Karcher.

 • Ile trwa pranie?

  Jest to zawsze proces uzależniony od konkretnych warunków. Z reguły czas prania kanapy z tapicerki carabu zajmuje nam od 2 do 3 godzin.

 • Po jakim czasie kanapa wyschnie?

  Średni czas samodzielnego schnięcia trwa średnio około 12 godzin.

 • Czy będziemy mieli gwarancję na usunięcie wszystkich plam?

  Nie dajemy gwarancji na usunięcie wszystkich plam, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy.

 • W jaki sposób można zamówić czyszczenie tapicerki z carabu?

  Nasza pralnia pozwala na dokonanie rezerwacji poprzez formularz na stronie i telefonicznie.

WYŚLIJ FOTO

Prześlij zdjęcie mebla Już Teraz, a my podamy dokładny koszt prania!

Napisz do mnie na Messenger Napisz do mnie na Whatsapp Napisz do mnie na Telegram

ZAMÓW PRANIE
z gwarancją jakośći na wykonaną usługę!

Najwyższa jakość prania tapicerki

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

Wyceny prania dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć mebla MMS pod numer +48 53 58 57 000, Whatsapp, Messenger, Viber lub @.