Pranie materacy Warszawa metodą ekstrakcyjną

Pranie materacy Warszawa
Materace są dzisiaj w każdym domu. Profesjonalne czyszczenie materacy, należy wykonywać tak często jak tylko to jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że przy odplamianiu materacy możliwości są najczęściej ograniczone ze względu na materiał obiciowy.

Co najmniej raz na sześć miesięcy należy zatem przyjrzeć się kondycji naszych materacy i sprawdzić ich czystość, zwłaszcza wówczas gdy ich użytkownikami są dzieci oraz osoby, których organizm jest o wiele bardziej wrażliwy na czynniki alergenne np. w chorobie.

W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w zakresie prania materacy w Warszawie i okolicach, dzięki czemu nie tylko znikną wszystkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, ale przede wszystkim materac odzyska świeży i przyjemny zapach, co jest również bardzo istotne w kwestii jego dalszego użytkowania.

Pranie ekstrakcyjne materacy

Taki rzucony na łóżko, pełen plam i zabrudzeń materac, jest nie tylko mało estetyczny, ale i pełen roztoczy kurzy, które u niektórych z nas, mogą powodować alergie. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci, które często śpią z nami w jednym łóżku. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, proponujemy Wam usługi naszej firmy Clean Life – pranie materacy Warszawa.

Zaplamiony materac jest niehigieniczny i brzydko pachnie. Przyjemniej śpi się chyba na czymś czystym i pachnącym, prawda?

Czyszczenie materacy

Otrzymujemy od naszych Klientów wiele pytań dotyczących tego jak usunąć ślady z moczu na materacu. Jest to ogromne wyzwanie ze względu na specyfikę konkretnie tego rodzaju cieczy. Niekiedy plamy z moczu na materacu dziecięcym pozostawiają niemożliwe do zmycia domowymi sposobami zanieczyszczenia. Jeśli ciecz przesiąknie pokrowiec i dostanie się w strukturę samego materaca, wówczas problem narasta. O ile pokrowiec jest elementem wymiennym, problem pozostaje z samym podłożem. Nasi Klienci bardzo często zastanawiają się co jest bardziej opłacalne: wymiana materaca czy jego gruntowne wypranie przez profesjonalną firmę?

Najwyższej klasy sprzęt firmy KARCHER wpiera nas w czyszczeniu materacy po najniższych cenach na rynku. Stosujemy innowacyjne środki czyszczące, które są bezwzględne dla plam, ale bezpieczne dla użytkowników materacy. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję wykonania usługi w oparciu o najwyższe standardy.

Nasi pracownicy, stosują ponadto nowoczesne i sprawdzone techniki, dzięki którym będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy. Pranie materacy Warszawa. Dojeżdżamy do Klienta na terenie Warszawy i okolic.

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Skorzystaj z naszych usług i sprawdź profesjonalizm ekspertów Clean Life!

 • Pranie materacy cena

 • Czyszczenie materacy cena

 • Pranie materacy Warszawa cena

jedno/dwustronnie czyszczenie
Pranie materaca łóżkowego do 1,2m. szerokości 110/140 zł
Pranie materaca łóżkowego od 1,2 do 1,4m. szerokości 130/160 zł
Pranie materaca 2 osobowego od 1,4m. szerokości 150/180 zł
Dojazd na terenie Warszawy gratis!
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT. DO CEN NALEŻY DOLICZYĆ 23% PODATKU VAT.

Pytania i odpowiedzi

 • Jaka metoda i proces czyszczenia materacy?

  Działamy w oparciu metodę natryskowo-ssącą, czyli tzw. ekstrakcyjną z wykorzystaniem odkurzacza piorącego Karcher.

 • Jak długo pierzemy materac?

  Jest to zawsze proces uzależniony od konkretnych warunków. Z reguły czas prania dwuosobowego materaca zajmuje nam od 1 do 1:30 godzin.

 • Po jakim czasie materac wyschnie?

  Średni czas samodzielnego schnięcia trwa średnio około 12 godzin.

 • Czy bedziemy mieli gwarancję na usunięcie wszystkich plam?

  Nie dajemy gwarancji na usunięcie wszystkich plam, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy.

 • W jaki sposób można zamówić czyszczenie materacy?

  Nasza pralnia pozwala na dokonanie rezerwacji poprzez formularz na stronie i telefonicznie.