Zapytaj o wycenę
SZUKASZ PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ? | zamów i sprawdź jakie to proste

Materace są dzisiaj w każdym domu. Profesjonalne czyszczenie materacy, należy wykonywać tak często jak tylko to jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że przy odplamianiu materacy możliwości są najczęściej ograniczone ze względu na materiał obiciowy.

Co najmniej raz na sześć miesięcy należy zatem przyjrzeć się kondycji naszych materacy i sprawdzić ich czystość, zwłaszcza wówczas gdy ich użytkownikami są dzieci oraz osoby, których organizm jest o wiele bardziej wrażliwy na czynniki alergenne np. w chorobie.

W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w zakresie prania materacy w Warszawie i okolicach, dzięki czemu nie tylko znikną wszystkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, ale przede wszystkim materac odzyska świeży i przyjemny zapach, co jest również bardzo istotne w kwestii jego dalszego użytkowania.

Pranie ekstrakcyjne materacy

Taki rzucony na łóżko, pełen plam i zabrudzeń materac, jest nie tylko mało estetyczny, ale i pełen roztoczy kurzy, które u niektórych z nas, mogą powodować alergie. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci, które często śpią z nami w jednym łóżku. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, proponujemy Wam usługi naszej firmy Clean Life – pranie materacy Warszawa.

Zaplamiony materac jest niehigieniczny i brzydko pachnie. Przyjemniej śpi się chyba na czymś czystym i pachnącym, prawda?

Czyszczenie materacy

Otrzymujemy od naszych Klientów wiele pytań dotyczących tego jak usunąć ślady z moczu na materacu. Jest to ogromne wyzwanie ze względu na specyfikę konkretnie tego rodzaju cieczy. Niekiedy plamy z moczu na materacu dziecięcym pozostawiają niemożliwe do zmycia domowymi sposobami zanieczyszczenia. Jeśli ciecz przesiąknie pokrowiec i dostanie się w strukturę samego materaca, wówczas problem narasta. O ile pokrowiec jest elementem wymiennym, problem pozostaje z samym podłożem. Nasi Klienci bardzo często zastanawiają się co jest bardziej opłacalne: wymiana materaca czy jego gruntowne wypranie przez profesjonalną firmę?

Najwyższej klasy sprzęt firmy KARCHER wpiera nas w czyszczeniu materacy po najniższych cenach na rynku. Stosujemy innowacyjne środki czyszczące, które są bezwzględne dla plam, ale bezpieczne dla użytkowników materacy. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję wykonania usługi w oparciu o najwyższe standardy.

Nasi pracownicy, stosują ponadto nowoczesne i sprawdzone techniki, dzięki którym będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy. Pranie materacy Warszawa. Dojeżdżamy do Klienta na terenie Warszawy i okolic.

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Skorzystaj z naszych usług i sprawdź profesjonalizm ekspertów Clean Life!

Cennik Pranie materaca Warszawa
Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony / z obu stron 160/180 zł
Pranie materaca dwuosobowego z jednej strony / z obu stron 180/200 zł
Minimalna kwota usługi na terenie Warszawy 150 zł

Pytania i odpowiedzi

 • Jaka metoda i proces czyszczenia materacy?

  Działamy w oparciu metodę natryskowo-ssącą, czyli tzw. ekstrakcyjną z wykorzystaniem odkurzacza piorącego Karcher.

 • Jak długo pierzemy materac?

  Jest to zawsze proces uzależniony od konkretnych warunków. Z reguły czas prania dwuosobowego materaca zajmuje nam do 1 godziny.

 • Po jakim czasie materac wyschnie?

  Średni czas samodzielnego schnięcia trwa średnio około 12 godzin.

 • Czy będziemy mieli gwarancję na usunięcie wszystkich plam?

  Nie dajemy gwarancji na usunięcie wszystkich plam, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy.

 • W jaki sposób można zamówić czyszczenie materacy?

  Nasza pralnia pozwala na dokonanie rezerwacji poprzez formularz na stronie i telefonicznie.

WYŚLIJ FOTO

Prześlij zdjęcie mebla Już Teraz, a my podamy dokładny koszt prania!

Napisz do mnie na Messenger Napisz do mnie na Whatsapp Napisz do mnie na Telegram

ZAMÓW PRANIE
z gwarancją jakośći na wykonaną usługę!

Najwyższa jakość prania tapicerki

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

Wyceny prania dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć mebla MMS pod numer +48 53 58 57 000, Whatsapp, Messenger, Viber lub @.