pranie krzesel biurowych warszawa clean life

Wizytówką biura, sali konferencyjnej czy restauracji jest przede wszystkim ich estetyka, na którą składa się ogólny stan krzeseł, zwłaszcza tych tapicerowanych. Dość szybko ulegają one różnego rodzaju zabrudzeniom, które niekorzystnie wpływają na walory wizerunkowe i higieniczne.

W biurze może zdarzyć się wiele rzeczy. Można na przykład przypadkowo upuścić toner z czarnym tuszem od drukarki na jasną tapicerkę krzesła, można również wylać nań tusz z nabojów do pióra, ale równie często dochodzi do zalania siedziska słodką kawą. Plam po takich zdarzeniach, nie można pozbyć się zwykłą wilgotną chusteczką.

Brudne siedziska foteli i krzeseł biurowych, nie tylko nie pomagają wizerunkowi firmy, ale wręcz go pogarszają. Dlatego ważne jest, aby stosować okresową konserwację,  gruntowne czyszczenie i pranie krzeseł biurowych, a przede wszystkim warto zwrócić szczególną uwagę na konieczność neutralizacji zapachów, które są generowane właśnie przez brud.

Korzystając z naszego wsparcia, mają Państwo gwarancję profesjonalnego wykonania usługi prania krzeseł biurowych, restauracyjnych, foteli oraz każdego mebla z elementem materiału obiciowego, który można prać za pomocą środków płynnych.

W zależności od rodzaju tkaniny i napotkanych plam dobieramy odpowiednie, wyłącznie certyfikowane środki piorące, dzięki którym poradzimy sobie z każdym brudem, nawet tym nagromadzonym w trudno dostępnych miejscach.

Służymy bogatym doświadczeniem i świadczymy usługi najwyższej jakości, dojeżdżając do klienta na terenie Warszawy i okolic.